Realty World Türkiye

Grand Kanyon

Grand Kanyon

Sofya’nın yeni yaşam stili

Garanti Koza yine eşsiz bir projeye imza atıyor. Bulgaristan’ın ilk karma projesi olan Grand Kanyon, AVM, Rezidans, ve Otel olarak geliştirilen, toplam 6 blokta 1049 daireden oluşuyor. Proje, Bulgaristan’ın başkenti olan Sofya’nın güney doğusunda bulunan ve şehir merkezi, iş merkezi ve havaalanı üçgeninin tam kalbi olan MLADOST ilçesinde konumlandırılmış, Ulaşımın çok kolay olduğu, şehir ve iş merkezini havaalanına bağlayan en önemli iki metro hattının kesiştiği noktada yer almaktadır.

Modern mimari çizgilere sahip Grand Kanyon Sofia, 45.000 m2 arazi üzerinde, %40’ı yeşil alan ve açık Alışveriş Merkezi ile bölgeyi tüm yaş guruplarına hitabeden bir cazibe merkezi haline getirecektir.

Bloklara Bulgaristan’ın’nın en ünlü dağlarının adı veren Proje, VITOSHA RESIDENCE (19 KAT), PIRIN RESIDENCE (22 KAT),RODOPI RESIDENCE (21 KAT)  ve STARA PLANINA RESIDENCE (19 KAT) STRANDZHA RESIDENCE (16 KAT) ve RILA RESIDENCE &  SWISS OTEL (30 KAT) olmak üzere konforunuza ve zevkinize özgü modüler mimari ile seçiminize sunuluyor.

Projede Studio(1+0), 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere birbirinden farklı yaşam alanları ile dilediğiniz metrekareden seçim yapma olanağınız bulunuyor.

Yaşam terchleri sunan projede; 1+0 DAİRELER 40 m2 ile 65,5 m2 arasında, 1+1 DAİRELER : 59 m2 ile 76 m2 arasında, 2+1 DAİRELER : 81 m2 ile 118 m2 arasında ve 3+1 DAİRELER ise 120 m2 ile 146 m2 arasında değişen, ayrıca kendilerine ait 8 m2 ile 24 m2 arasında teras veya bahçe seçenekleri de sunmaktadır.

Projede bulunan RILA RESIDENCE & HOTEL 30 katlı modern mimari yapısı ile VITOSHA Dağı’na cepheli ilk 17 katı Dünya’nın en prestijli otellerinden birisi olan SWISS OTEL olarak hizmet verecek olup,18 ile 30 kat arası ise residence dairelerden oluşmaktadır.

İstanbul’da da olduğu gibi inşa edildiği dört ülkede de büyük ilgi gören Kanyon alışveriş merkezi, dünyanın en prestijli markalarını içerisinde bulunduracak olup, mevsim farkını gözetmeksizin açık havada alışveriş keyfi sunmaktadır.

Garanti Koza yaşam konforunuz için gerekli olan her şeyi ayağınıza getiriyor …

Proje alanında halihazırda bulunan metro durağının yanı sıra, bu duraktan alt geçiş ile Grand Kanyon’a direkt olarak çıkış sağlanacak olup, eşsiz manzaraya sahip evlerinizden etekleri kar tutmuş Sofya’nın en ünlü KAYAK MERKEZİ olan Vitosha Dağı’nın temiz havasından ve kayak imkanından her an yararlanabileceksiniz…

Detaylı bilgi için www.grandkanyon.com

Proje Detayları

Lokasyon: Sofya, Bulgaristan
Tamamlanma Yılı: 2018
Proje Değeri: 2.000.000.000 USD
Mimar: Garanti Koza
Link: Projeyi ziyaret et